DEFENCE MY AGE GIFT BOX

6 700 Lekë
INTENSIVE RENEWING SERUM 30 ml + RENEWING DAY CREAM 50 ml
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11538

Paketimi përmban:

INTENSIVE RENEWING SERUM 30 ml

Serum me efekt të fuqishëm antirrudhë, përdoret para aplikimit të kremit antirrudhë për të përforcuar efektin e këtij të fundit.

Kombinim i aromave delikate të luleve dhe të detit. Bazuar në kompleksin “Skin Resiliency” dhe i pasur me ekstrakte nga fara arganit, me qëllim për të rritur efektin e produkteve të tjera të aplikuara në fytyrë (produkte dite ose nate). Minimizon tharjen e lekurës, humbjen e shkëlqimit, rrit elasticitetin dhe e bën lëkurën më kompakte. Shoqërohet me kremin e ditës ose kremin e natës për një efikasitet më të lartë.

RENEWING DAY CREAM 50 ml

Krem dite antirrudhë për moshat mbi 50 vjec, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave. Ka teksturë të lehtë, të butë dhe përthithet shpejt nga lekura.

Kombinim i aromave delikate të luleve dhe të detit. Bazuar në kompleksin “Skin Resiliency” dhe i pasur me vitaminë C, ky krem lufton tharjen e lëkurës, njollat kafe dhe humbjen e elasticitetit të shkaktuar nga ulja e nivelit të hormoneve. Pas aplikimit të kremit lëkura do të jetë e hidratuar, më kompakte dhe me shkëlqim.

Rekomandohet: Për të forcuar elasticitetin e lëkurës dhe për të ruajtur bukurinë dhe rininë edhe pas të pesëdhjetave, duke përmirësuar aftesinë natyrale të lëkurës për të përballuar plakjen dhe dëmet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI SILVA (SILVANA MANALLARI)Rruga Don Bosko Tirane0696278414
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci Sidorela DidoKorce Lagjja 4 Rr Todi Vogli 0692300577
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.