DEFENCE XAGE GIFT BOX

€52.65
SKINERGY 30 ml + ULTIMATE LIFTING REMODELING CREAM 50 ml
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 11539

Paketimi përmban:

SKINERGY 30 ml

Serum kundër rrudhave, me teksturë të lehtë, të lëmuar, që përthithet lehtësisht nga lekura. Stimulon rigjenerimin qelizor duke luftuar kështu edhe rrudhat më të thella. Përmban përqindje të lartë të kompleksit Rejuvanate SGF.

ULTIMATE LIFTING REMODELING CREAM 50 ml

Krem dite dhe nate me efekt antirrudhë dhe lifting të lehtë. Redukton rrudhat e theksuara, si pasojë e niveleve të ulëta të hormoneve. Bazë e shkëlqyer për make up-in.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JORRruga Qemal Stafa Tirane 0696564731
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci PerlaTirane Kashar Lagjja Misto Mame Pallatet Arbion-AZ0696458025
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI LUENABerat0693328322
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.