DEFENCE DEO SENSITIVE 48H Milky emulsion

970 Lekë
Deodorant ne forme emulsion (ne trajte qumeshti) kunder djersitjes. Nuk permban alkool dhe parfum. Efekti I tij zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem edhe per lekurat sensitive.
Availability: Out of stock
SKU: 10763

Permban:

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar siperfaqesisht ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Derivati i bimes se limonit: Neutralizon aromen e keqe.

Pantenol:  Ka efekt hidratues dhe mbrojtes.

Alantoina: Qetesuese dhe mbrojtese.

Vitamina E: Ka veti antioksidante.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
Farmaci Farmavitta 14Tirane Rruga e Kavajes0697004885
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI 24 HANAHRruga Willson ndertesa nr.5 SHKODER0693129434
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci BRISITirane Rruga Sami Frasheri pll 11 shk 3 kt 1 ap 190692329297
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
Farmaci Orange Farmaci 017Korce0698693562
Farmaci LorenaTirane Selite Rruga Fran Bardhi, Pall Vala Company0693190313
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.