DEFENCE DEO SOFT CARE 48H

€7.86
Deodorant per djersitje normale, me nje arome te lehte femerore dhe me nje efekt qe zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem per perdorim pas depilimit. Nuk permban kripera te aluminit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10775

Permban:

Trietil citrate: Lufton aktivitetin e enzimave  bakteriale, pergjegjese per shperberjen e djerses dhe krijimin e aromes se pakendshme.

“Diatomite earth”: Pluhur algash qe kane veti thithese. Kap dhe izolon substancat pergjegjese per eren e keqe.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
Farmaci DITE E NATE 15 (RR.DURRESIT)TIRANE RRUGA DUREESIT
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci Smerald 2Tirane Rruga Panorama Kompleksi Erjoni Shpk0694098703
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI BRITANIKE Tirane Tirane Rruga"Sami Frasheri", Pall "Orion", kt 1675182105
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI XHELILI Tirane Tirane Allias0697825798 , 0699479409
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci DITE e NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI FIORITirane Dajt Linze Rruga Rexhep Bastari0696633720
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI VALBONATirane0692113487
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.