DEFENCE DEO SOFT CARE 48H

970 Lekë
Deodorant per djersitje normale, me nje arome te lehte femerore dhe me nje efekt qe zgjat deri ne 48 ore. I pershtatshem per perdorim pas depilimit. Nuk permban kripera te aluminit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10775

Permban:

Trietil citrate: Lufton aktivitetin e enzimave  bakteriale, pergjegjese per shperberjen e djerses dhe krijimin e aromes se pakendshme.

“Diatomite earth”: Pluhur algash qe kane veti thithese. Kap dhe izolon substancat pergjegjese per eren e keqe.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 150 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
Farmaci DITE E NATE 15 (RR.DURRESIT)TIRANE RRUGA DUREESIT
FARMACI ERJONI LUSHNJELagjja Xhevdet Nepravishta Rr.Rrahman Uruci Lushnj0674556583
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.