DEFENCE DEO ACTIVE 72H

970 Lekë
Deodorant per individet qe vuajne nga djersitja e tepert. Pa alkol. Siguron mbrojtje deri ne 72 ore. I pershtatshem dhe ne situata stresi ku djersitja shtohet.
Availability: In stock
SKU: 10766

Permban:

Baza alkolike: Raporti i balancuar i ujit/alkoolit favorizon tharjen e shpejte te produktit, duke shmangur ndjesine e lageshtise.

Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Glicerine - Sorbitol: Perberes hidratues qe rrisin rehatine e lekures.

PCA natriumi: Kripe e acidit pirrolidon-karboksilik (PCA), ndihmon per te mbajtur lekuren te hidratuar.

Perdorimi: Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BRITANIKE Tirane Tirane Rruga"Sami Frasheri", Pall "Orion", kt 1675182105
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI IBRO FARMABulevardi Zhan D'Ark,Tirane0684021112
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI JORRruga Qemal Stafa Tirane 0696564731
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ORANGE FARMACI 47TIRANE Bulevardi 'Bajram Curri''
Orange Farmaci 022Tirane Rr. Qamil Guranjaku
FARMACI ORANGE 042Rruga Hoxha Tahsim Tirane
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Antidjerse
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.