BetterYou DLux1000

1 000 Lekë
Departamenti i shendetit UK rekomandon qe cdokush duhet te marre nje suplement vitamine D pergjate vjeshtes dhe dimrit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Cdo spraj ka 1000IU (25μg) vitaminë D3
  • Suport për kockat, dhëmbët dhe sistemin imunitar
  • Ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve
  • Shije mente 100% natyrale.

Përdorimi: Aplikoni 1 sprucim në ditë ose dozën e rekomanduar nga mjeku. Për një dozë më të lartë mund ta spruconi më shumë, doza që rekomandohet është 1000IU (25mcg) për cdo 25kg peshë trupore.
Mund të merret në cdo moment të ditës edhe pa ushqim, duke e përshtatur me rutinën tuaj. Të përdoret 6 muaj pas hapjes.

Paketimi 15 ml (100 doza ditore)      

Cdo doze ditore përmban:

EC NRV*

Vitaminë D3

1000 IU (25μg)

500%

I përshtatshëm:

  • 13 vjec e sipër
  • Gjatë shtatzënisë dhe laktacionit
  • Vegjetarian

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

I garantuar, pa: Gluten dhe grurë, Ngjyrues dhe aromë artificiale, Produkte qumështi, Sheqer, OMG

Informacion këshillues:

Suplementet nuk duhet të zëvendësojnë dietën e shëndetshme dhe aktivitetin fizik. Të mbahet larg nga fëmijët.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Shehu 2 Durres LGJ. NR 4 ,Rruga Fetah Bllaca Durres0676096899
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI RAJAN _TRTIRANE,UNAZA E RE, PRANE HOTEL ROLANDI692976217
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI HYSENAJ PASKUQANPASKUQAN TIRANE0695766086
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI DEGATirane0682079567
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci 24 H_SHPerballe Spitalit-Shkoder0695705627, 0693030689
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI WENDITirane0673138822
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI FLORITirane
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
Farmaci AVI & ORN Tirane Kamez Bulevardi blu pll Ana Konstruksion 0682043077
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI DITE NATE NR 3 Tirane RRUGA SULEJMAN DELVINA pll 19
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.