TRIDERM BABY&KID BATH CREAM

€15.23
Detergjent per pastrimin e perditshem te lekures sensitive te bebeve dhe femijeve. Pastron ne menyre delikate lekuren pa demtuar barrieren hidrolipidike duke e lekuren te bute dhe te hidratuar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2794

Permban parfum hipoalergjik.

pH = 6.0 - 6.5

Permban:

Agjente te bute pastrues:  Agjente te pershtatshem per lekurat delikate. Tolerohen shume mire nga lekura.

Glicerine: Ka efekt hidratues.

Vaj bajame e embel: Ka efekt zbutes dhe mbrojtes per lekuren.

Perdorimi: Perdoreni sa here te jete e nevojshme te lani lekuren e foshnjave dhe femijeve. Perdoreni per larjen e duarve te femijeve pas lojes, fytyren pas ngrenies, pjesen e poshtme pas ndryshimit te pelenes etj. Mund te tretet ne uje ose te aplikohet direkt ne zonen qe deshironi te pastroni. Ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Bebe dhe femije
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.