Diurerbe Forte drink Ananas

€11.50
Diurerbe Forte drink permban ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez qe favorizojne drenimin e likideve te teperta dhe reduktojne mbajtjen e ujit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11199

Diurerbe Forte drink me shije Ananasi ose Limoni përmban ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit.

Përdorimi: Hidhni 20 ml (1 tapë) në një shishe me gjysëm litri ujë dhe pijeni përziejen gjatë ditës. Mund dhe të përdorni 2 bustina gjatë ditës.

Paketimi: 500 ml

Betula pendula

0,15 g

Betula pubescens

0,15 g

Pilosella e.s. tit. 1%

0,25 g

Verga d’oro estr. hidroglicerik 1/2

0,4 g

Ortosiphon e.s. tit. 0,25%

0,1 g

The verde estr. hidroglicerik 1/2

0,8 g

Ginepro estr. Hidroglicerik 1/2

1,2 g

Frut Ananasi e.f.

0,608 g

Equiseto e.s. 2%

0,05 g

Potasium

300 mg

Magnez

112,5 mg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.