Vitamin C & Oryza Sativa Gentle Scrub

1 600 Lekë
Eksfoliant i bute per lekure te kombinuar ose te thate me shenja hiperpigmentimi, tonalitet jo te njetrajtshem, akne ose imperfeksione te tjera.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Me funksion zbardhues
  • Eksfoliant aq i butë sa mund të përdoret dhe cdo ditë

Vitamin C & Oryza Sativa Gentle Scrub pastron me delikatesë dhe efikasitet lëkurën nga qelizat e vdekura, për ti rikthyer asaj pamjen e shëndetshme. Vitamina C, Niacina dhe Aloe Vera pastrojnë poret pa shkaktuar irritime të lëkurës. Krundet e orizit (Oryza sativa) eksfoliojnë lëkurën dhe në të njëjtën kohë e mbrojnë atë nga faktorët e dëmshëm të mjedisit.

Përdorimi: Pasi të keni lagur fytyrën më ujë, aplikoni produktin në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni në mënyrë rrethore, pastaj pastrojeni fytyrën me ujë të vakët. Për më shumë rezultat përdoreni të paktën 2 herë në javë.

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.