Bio Fruit Gel Exfoliator

2 500 Lekë
Eksfoliant me baze acidet e frutave(AHA) i cili: Pastron lekuren nga qelizat e vdekura dhe permireson rigjenerimin e saj.
Availability: In stock
SKU: 1002

Perdorimi: Aplikoni eksfoliantin, 2 ose 3 here ne jave, ne mbremje.

Lereni te veproje 5 -15 minuta dhe shpelajeni.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Acid glikolik (acid qe gjendet te kallami i sheqerit)

Acid malik (acid qe gjendet te molla),

Acid tartarik (acid qe gjendet me se shumti te rrushi)

Acid citrik (acid qe gjendet te limoni)

Acid askorbik (vit c )

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.