Brightening Exfoliator

€20.25
Eksfoliant ne trajte kremi per pastrimin e lekures. Largon qelizat e vdekura dhe zbeh njollat kafe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1871

Perdorimi: Perdoreni 2 here ne jave.Masazhohet 3-5 min ne lekuren e njome.

Shpelahet me uje te vaket.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Acidi citrik, Acid glikolik, kokrriza mineralesh natyrale.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.