HERBION IVY 7mg/ml x 150 ml

0 Lekë
(ekstrakt nga gjethja e Hederes). Indikohet ne semundje respiratore, te femijet dhe te rriturit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0-9999
(ekstrakt nga gjethja e Hederes). Indikohet ne semundje respiratore, te femijet dhe te rriturit.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI KEMILATirane
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.