HERBION IVY 7mg/ml x 150 ml

€0.00
(ekstrakt nga gjethja e Hederes). Indikohet ne semundje respiratore, te femijet dhe te rriturit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0-9999
(ekstrakt nga gjethja e Hederes). Indikohet ne semundje respiratore, te femijet dhe te rriturit.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci Klara GegaKorce Pojan Lagjja Qender Rruga Liria 0675862454
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI LINDA PatosPATOS_FIER697705989
FARMACI KETI PGPogradec695315408
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE0696290554
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
Farmaci ERI KorceKorce Lagjja 3 blv Fan Noli objekti 380693583858
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI EMANUELFier0697370484
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.