ENERGY- MECH DECOTTOPIA, 500 ML

€28.76
Suplement ushqimor i pasur me ekstakte ujore të 13 bimëve medicinale. Ushtron një efekt tonik -adaptogjen. Lufton lodhjen fizike dhe mendore. Zgjedhja ideale për tu konsumuar gjatë ndryshimeve sezonale ose para dhe pas aktivitetit fizik. Pa alkool, pa sheqer, pa konservues, pa gluten.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11777

Indikimet:

Tek personat që ndihen të lodhur, si dhe për personat që merren me aktivitet fizik, para dhe pas kryerjes së aktivitetit.

Përdorimi:

Tresni 30-60 ml të lëngut Decottopia në një shishe ujë dhe konsumojeni në mëngjes në stomak bosh ose pas ushqimit.

Përmban:

Ekstrakt ujor i bimëve të hidhura 70%: Rrënjë Eleuterococco (Eleutherococcus senticosus (Rupr. Et Maxim.) Maxim), gjethe Damiana (Turnera diffused Wild. Ex Schult.), rrënjë Ginseng (Panax ginseng CA Mey.), misër  (Zea mays L.), lëvore Muira Puama (Ptychopetalum olacoides Benth.), gjethe Bearberry (Arctostaphylos uva ursi L.Spreng.), fara Guarana (Paullinia cupana Kunth), fara e kafesë (Coffea arabica L.), farat e xhenxhefilit (Zingiber officinale Rosc.), Rozmarinë (Rosmarinus officinalis L. ) Ujë, aromatizues, ngjyrosës (karamel i thjeshtë).

Paketimi: 500 ml

Specifikime
Sipas LinjaveGianluca Mech
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.