Evening Primrose Oil 500 mg Softgels

1 990 Lekë
Evening Primrose Oil 500 mg e cila ofron suport per shendetin e femrave, lekuren dhe sistemin imunitar.
Disponibiliteti: Ne gjendje

NOW® Evening Primrose Oil përmban GLA, një acid yndyror i omega 6, të cilin trupi mund ta sintetizojë vetë atë nga dieta jonë, megjithatë GLA është më efektive nëse konsumohet në formën fillestare. GLA merr pjesë në përgjigjen e shëndetshme imunitare në trup, në këtë mënyrë ndihmon në mirëmbajtjen e funksioneve barrierë të lëkurës dhe në një sistem vaskular të shëndetshëm.

Përdorimi: 3 kapsula në ditë me ushqim.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Yndyrna të ngopura

1 g

2 %

Yndyrna të pangopura

< 0.5 g

2 %

Vaj nga fara e Oenothera Biennis i presuar në të ftohtë

1500 mg

*

Acid Gama Linolenik (GLA)

135 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, glicerinë, ujë)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci PharmaJonRr. Kavajes Pallati 55 shk 1 ap 1 Tirane0674666070
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI LUENABerat0693328322
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI EMILI QIRKO TIRANERr.Siri Kodra TIRANE
FARMACI FLORI_BRBERAT0685347909/0684678117
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI RISTOTirane0695758202
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci PharmanexTirane , Rruga e Qelqit0695247777
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.