DEFENCE SUN FLUID LOTION 50+

€18.63
Fluid trupi me mbrojtje maksimale SPF 50+ per te gjitha llojet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2840

Dhuron nje mbrojtje te trefishte ndaj diellit:

  • Mbron nga demtimet afatshkurtra qe shkaktojne rrezet UVA dhe UVB.
  • Mbron nga radikalet e lira te shkaktuara nga rrezet IR.
  • Mbron nga demtimet afatgjata fale kompleksit “PRO- REPAIR”.

Permban:

Teknologjia NETWORK EXPERT: Bazuar ne nje polimer special, i cili formon nje rrjete mbi lekure qe “ruan” filtrat, gje qe rezulton ne shperndarje maksimale te diellit mbi lekure dhe permiresim te performances se filtrit.

Kompleks Pro-Repair: nje sinergji e veçante e perberesve aktive:

  • Niacin: ndihmon per te luftuar demtimin biologjik, duke forcuar keshtu mekanizmat e mbrojtjes natyrore te ADN-se dhe riparimit.
  • Beta-Glukan/L-Carnitine: Patente e perberesve qe stimulon sistemin mbrojtes natyral te lekures dhe lufton radikalet e lira.
  • Vitamina E: ka efekt antioksidues.

Perdorimi: Aplikoni produktin para ekspozimit ne diell dhe perserisni aplikimin cdo dy ore ose sa here te jete e nevojshme. Tundeni para perdorimit. Mos e sperkatni direkt mbi fytyre. Shmangni kontaktin e drejtperdrejte me rrobat.

Paketimi: 125 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci ONE STOPTirane Paskuqan Rruga Dine Hoxha godina 10685282388/0698817567
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.