DEFENCE COLOR MOISTURISING FOUNDATION

2 050 Lekë
Fondatine hidratuese, e pershtatshme per te gjitha llojet e lekurave. Ka teksture te lehte dhe perhapet lehtesisht ne lekure duke e lene ate te bute dhe duke lejuar nje mbulim sipas nevojes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0339

E pasur me "Glow Factor", i cili i jep shkelqim lekures. Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe ofron hidratim deri ne 8 ore. E disponueshme ne 5 ngjyra. (101 – 105)

Permban:

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi: 30 ml  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI ANA BRBerat0694295424
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI BOSI_LBLibrazhd051423733
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI GRAND MEDICINE PHARMACYLagja Bashkimi Rr.Zaho Koka Vlore0696926987
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
Farmaci Kasa_DRDurres0693571843
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.