DEFENCE COLOR MOISTURISING FOUNDATION

€16.60
Fondatine hidratuese, e pershtatshme per te gjitha llojet e lekurave. Ka teksture te lehte dhe perhapet lehtesisht ne lekure duke e lene ate te bute dhe duke lejuar nje mbulim sipas nevojes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0339

E pasur me "Glow Factor", i cili i jep shkelqim lekures. Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe ofron hidratim deri ne 8 ore. E disponueshme ne 5 ngjyra. (101 – 105)

Permban:

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi: 30 ml  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci AMIKA++Tirane blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10699916404/0692128330
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI REDI_TRTirane0698627611
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.