DEFENCE COLOR NUDE SERUM R3

4 000 Lekë
Fondatine liquide me efekt te trefishte antirrudhe (Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron), qe i dhuron lekures suaj nje ndjesi te mendafshte. Ka faktor mbrojtes Spf 15 dhe mban efektin deri ne 8 ore. E disponueshme ne 3 kode (601 -602- 603).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2803

Permban:

HPP-teknologji (Pigmente me performance te larte) pigmente te veshura: Sigurojne aderim maksimal dhe krijojne nje barriere te papershkueshme ne lekure.

Agjentet teksturues te silikonit: Japin nje ndjesi te bute si mendafshi ne prekje.

GGP: Perberes te vecante aktiv ne gjendje te rigjenerojne elementet perberes te lekures dhe te vonojne plakjen e qelizave.

 Vitaminat F, A, C, E: Promovojne sintezen e kolagjenit, kane efekt antioksidues dhe rigjenerues.

Likopene: Fito-perberes me efekt te forte antioksidues.

Perdorimi: Aplikojeni me ndihmen e furces FOUNDATION BRUSH per nje perhapje te njetrajtshme.

Paketimi: 30ml                                                                                                                                                                                                 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.