DEFENCE COLOR LIFTING ANTI-AGEING FOUNDATION

2 670 Lekë
Fondatine me efekt lifting, specifike per lekurat e maturuara. Ka teksture te bute qe pershtatet mire me lekuren dhe dhuron mbulim perfekt gjate gjithe dites.
Availability: In stock
SKU: 0340

Perzierja e vecante e ekstrakteve bimore jep nje rezultat perfundimtar si saten, zvogelon rrudhat e imta dhe shenjat e lodhjes. E pasur me "Glow Factor", revitalizon dhe i jep shkelqim lekures.  Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe eshte e disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 201 deri ne 205).

Permban:

Faktore “GLOW” :Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehtesojne shperndarjen e produktit mbi lekure pas aplikimit.

Fito-kompleks zbutes: Perfshin lule banane dhe ekstrakte te bimes centella asiatika, te cilat zbusin te gjithe siperfaqen e lekures.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi: 30 ml  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
Farmaci Dorjana MadaniTirane Rr. Shemsi Haka, Godina 1 kateshe0693632078 / 0695867646
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
FARMACI UNOTirane0692565666
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ANARruga 5 Maji Tirane0682012282
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI FLORITirane
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.