DEFENCE COLOR LIFTING ANTI-AGEING FOUNDATION

€21.63
Fondatine me efekt lifting, specifike per lekurat e maturuara. Ka teksture te bute qe pershtatet mire me lekuren dhe dhuron mbulim perfekt gjate gjithe dites.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0340

Perzierja e vecante e ekstrakteve bimore jep nje rezultat perfundimtar si saten, zvogelon rrudhat e imta dhe shenjat e lodhjes. E pasur me "Glow Factor", revitalizon dhe i jep shkelqim lekures.  Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe eshte e disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 201 deri ne 205).

Permban:

Faktore “GLOW” :Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehtesojne shperndarjen e produktit mbi lekure pas aplikimit.

Fito-kompleks zbutes: Perfshin lule banane dhe ekstrakte te bimes centella asiatika, te cilat zbusin te gjithe siperfaqen e lekures.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi: 30 ml  

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI GRAND MEDICINE PHARMACYLagja Bashkimi Rr.Zaho Koka Vlore0696926987
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ALBINALagjja Gafurr Muco,rruga Misto Mame Lushnje0694846866
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI FLORITirane
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI HASA GOLEMGOLEM Durres0696433075
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI CELA F.KRUJEFushe Kruje0698746101
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.