DEFENCE COLOR MATTIFYING FOUNDATION

2 150 Lekë
Fondatine me efekt mat dhe faktor mbrojtes SPF 15, e pershtatshme per lekura mikse dhe te yndyrshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2128

Fale permbajtjes se vecante te rreshires se Mesdheut, mban nen kontroll shkelqimin ne zonen T te fytyres dhe jep rezultat natyral duke minimizuar poret dhe imperfeksionet. E pasur me "Glow Factor" revitalizon dhe shkelqen lekuren. Testuar te jete jo-komedogjen (nuk krijon pika te zeza). I disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 401-405).

Permban:

Rreshira  Pistacia lentiskus: Ul nivelin e sebumit ne lekure. Redukton imperfeksionet e lekures dhe poret e zgjeruara.

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi:  30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Express Pharma shpk Tirane Bulevardi Zogu i pare ( te treni)0682701937
FARMACI FitHealth 1Rr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
Farmaci KEJDITirane Rruga Tefta Tashko Pall. alb Building0694813693
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI DITE E NATE 2Rruga Mine Peza Pallati 254 kati i pare
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI HOBDARITirane042233183
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.