DEFENCE COLOR MATTIFYING FOUNDATION

2 150 Lekë
Fondatine me efekt mat dhe faktor mbrojtes SPF 15, e pershtatshme per lekura mikse dhe te yndyrshme.
Availability: In stock
SKU: 2128

Fale permbajtjes se vecante te rreshires se Mesdheut, mban nen kontroll shkelqimin ne zonen T te fytyres dhe jep rezultat natyral duke minimizuar poret dhe imperfeksionet. E pasur me "Glow Factor" revitalizon dhe shkelqen lekuren. Testuar te jete jo-komedogjen (nuk krijon pika te zeza). I disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 401-405).

Permban:

Rreshira  Pistacia lentiskus: Ul nivelin e sebumit ne lekure. Redukton imperfeksionet e lekures dhe poret e zgjeruara.

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi:  30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci KEJDITirane Rruga Tefta Tashko Pall. alb Building0694813693
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci Orange Farmaci 06 ElbElbasan Lagja Aqif Pasha nr7/440-n.70698263223
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
Farmaci Griselda SheraVore Marikaj Rruga Marikaj 0672861176
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci TRIS MedTIRANE042358871 / 694556466
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI PHARMAWEST (Rr.Kavajes)Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI FARMABLEND 2Lagja Luigj Gurakuqi,rruga Aqif Pasha Elbasan0694040455 / 0676466831
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 26 0697206792
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
FARMACI XHELILI Tirane Tirane Allias0697825798 , 0699479409
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI HOBDARITirane042233183
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci Dorjana MadaniTirane Rr. Shemsi Haka, Godina 1 kateshe0693632078 / 0695867646
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
Products specifications
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.