DEFENCE COLOR MATTIFYING FOUNDATION

2 150 Lekë
Fondatine me efekt mat dhe faktor mbrojtes SPF 15, e pershtatshme per lekura mikse dhe te yndyrshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2128

Fale permbajtjes se vecante te rreshires se Mesdheut, mban nen kontroll shkelqimin ne zonen T te fytyres dhe jep rezultat natyral duke minimizuar poret dhe imperfeksionet. E pasur me "Glow Factor" revitalizon dhe shkelqen lekuren. Testuar te jete jo-komedogjen (nuk krijon pika te zeza). I disponueshme ne 5 ngjyra (kodet 401-405).

Permban:

Rreshira  Pistacia lentiskus: Ul nivelin e sebumit ne lekure. Redukton imperfeksionet e lekures dhe poret e zgjeruara.

Faktore “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ. 

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi:  30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci TRIS MedTIRANE042358871 / 694556466
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI D'ESI Lezhe Tresh ZK.3641 LEZHE0695108320
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI PLECE BYZYKA_FRFier699778094
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI DITE E NATE 2-Zogu i ZiZogu i Zi Tirane
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI GRAND MEDICINE PHARMACYLagja Bashkimi Rr.Zaho Koka Vlore0696926987
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farma Fishta & A SHPKShkoder Rr Martin Camaj 0693636036 / 0692627150
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Orange Farmaci 022Tirane Rr. Qamil Guranjaku
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
Farmaci Kasa_DRDurres0693571843
FARMACI JOTELagjja Kongresi i Permetit_Shkoder0692794663
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI HOBDARITirane042233183
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.