DEFENCE COLOR HIGH PROTECTION

€24.30
Fondatine me faktor mbrojtes SPF 30 e cila mbulon imperfeksionet dhe eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures (edhe ato me te ndjeshmet).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2190

E formuluar per te mbrojtur lekuren e ndjeshme ndaj diellit dhe te prirur per te zhvilluar hiperpigmentim. Ndihmon per te forcuar sistemet mbrojtese te lekures ne saje te formules patente ß-Glukan/ L-Carnitine.  Eshte e disponueshme ne 5 ngjyra (301 - 305).

Permban:

Patenta  ß-Glukan / L-Carnitine:  Lehteson skuqjen dhe acarimin e lekures, mbron nga stresi oksidativ dhe promovon mekanizmat e rigjenerimit  te lekures.

Filtrat  UVA-UVB: Mbrojne nga rrezatimi UVA dhe UVB.

Vitamina E: Veti antioksiduese dhe mbron nga radikalet e lira.

Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi:  30 ml            

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20699669707 / 0693800100
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI MARIKA_KucoveKucove_Berat693696364
FARMACI FARMAVITTA 29 (ELB)Lagja Kongresi i Elbasanit Elbasan
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI ALBINALagjja Gafurr Muco,rruga Misto Mame Lushnje0694846866
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI PHARMALIDER_TRTirane,Nj.B Nr4,Rr"DIBRES"684005030
FARMACI VEFI MIHALILAGJIA LLUKAN PRIFTI, RRUGA RINIA, KUCOVEvefimihali09@gmail.com
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI D. NAUMI 1_PGPogradec0673867723
FARMACI KICA BERATBERAT0692237472
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.