DEFENCE COLOR HIGH PROTECTION

3 000 Lekë
Fondatine me faktor mbrojtes SPF 30 e cila mbulon imperfeksionet dhe eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures (edhe ato me te ndjeshmet).
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2190

E formuluar per te mbrojtur lekuren e ndjeshme ndaj diellit dhe te prirur per te zhvilluar hiperpigmentim. Ndihmon per te forcuar sistemet mbrojtese te lekures ne saje te formules patente ß-Glukan/ L-Carnitine.  Eshte e disponueshme ne 5 ngjyra (301 - 305).

Permban:

Patenta  ß-Glukan / L-Carnitine:  Lehteson skuqjen dhe acarimin e lekures, mbron nga stresi oksidativ dhe promovon mekanizmat e rigjenerimit  te lekures.

Filtrat  UVA-UVB: Mbrojne nga rrezatimi UVA dhe UVB.

Vitamina E: Veti antioksiduese dhe mbron nga radikalet e lira.

Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

Paketimi:  30 ml            

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI VALBONATirane0692113487
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI GRAND MEDICINE PHARMACYLagja Bashkimi Rr.Zaho Koka Vlore0696926987
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ALTAFARMA Rruga Tefta Tashko nr.6 Tirane0692077700
Farmaci Kasa_DRDurres0693571843
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI ERJONI LUSHNJELagjja Xhevdet Nepravishta Rr.Rrahman Uruci Lushnj0674556583
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI WELL PHARMA 21 DHJETORI TIRANE
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI PHARMALIDER_TRTirane,Nj.B Nr4,Rr"DIBRES"684005030
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI EVA ELBASANELBASAN0692277833
FARMACI 2 AE_TRRr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.