DEFENCE COVER BODY CORRECTIVE FOUNDATION

3 950 Lekë
Fondatine me mbulim te larte, me SPF 15, specifike per tu perdorur ne trup per mbulimin e problemeve si: vitiligo, venat varikoze, strijat, tatuazhet dhe shenjat nga plage te ndryshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11122

E pershtatshme per lekurat sensitive dhe intolerante me probleme me diskolorimin.

Rezistent ndaj ujit dhe djersitjes.

Nuk le shenje ne rroba.

E disponueshme ne 2 ngjyra.

Permban:

  • Pigmente te mikronizuara
  • Talk: matifikon lekuren
  • Filtra mineral UV (oksid zinku)

Perdorimi: Aplikoni fondatinen ne zonen problematike me ndihmen e nje sfungjeri.

E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

Pa arome, pa konservues, pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.