Men's Virility Power Capsules

5 000 Lekë
Formule bimore me Epimedium, Muira Puama and Tribulus e cila nxit potencen tek meshkujt.
Disponibiliteti: Ne gjendje

NOW® Men's Virility Power është një formulë bimore për meshkujt që ndjekin një stil jetese aktiv. Kjo formulë unike përmban Epimedium dhe bimë të tjera si Muira Puama, Maca dhe Tribulus të cilat rrisin performancën seksuale.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1 ose 2 orë para gjumit.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Ekstrakt nga gjethe Epimedium (Horny Goat weed)
(min. 3% Icariin)

375 mg

*

Rrënjë Muira Puama (Ptychopetalum olacoides)
(Koncentrat 12:1)

100 mg

*

Rrënjë Maca (Lepidium meyenii)

100 mg

*

Ekstrakt fruti Tribulus terrestris (min. 45% Saponine)

75 mg

*

Rrënjë Panax Ginseng (Panax ginseng)

50 mg

*

Gjethe Damiana (Turnera diffusa)

50 mg

*

Ekstrakt gjethe Ginkgo Biloba (min. 24% Ginkgoflavonglikozide)

30 mg

*

Frut Capsicum annuum (40,000 SHU)

25 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsulë), Stearat Magnezi (origjinë bimorë)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.