Quercetin with Bromelain Veg Capsules

4 450 Lekë
Formule e cila ofron suport per sistemin imunitar gjate ndryshimeve sezonale.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Kuercetina lufton radikalet e lira dhe nxit një funksion të shëndetshëm të sistemit imunitar. Sipas studimeve Kuercetina gjithashtu mund të ndihmojë në funksionin respirator. Bromelaina balancon përgjigjen e sistemit imunitar ndaj sfidave të agjentëve mjedisor.

Përdorimi: 2 kapsula 20 minuta para vaktit, 2 herë në ditë.

Paketimi: 120 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kuercetin

800 mg

*

Bromelain (2400 GDU/g)

165 mg

*

Përbërës tjerë: Miell orizi, hipromelozë, mikrokristalinë celuloze, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe dioksid silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.