Wrinkle Rescue Capsules

2 650 Lekë
Formule e cila ushqen lekuren dhe e mbron nga stresi oksidativ.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Me vitaminë A, C, E
  • Plus DMAE, Palmitat askorbili, L-Karnozinë, Acid alfa lipoik, ekstrakt nga farat e rrushit

NOW® Wrinkle Rescue™ përmban antioksidant si vitamina A dhe E të cilat mbrojnë lëkurën nga stresi oksidativ nga brenda dhe jashtë.

Përdorimi: 2 kapsula, 2-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin A (nga Palmitat Retinili)

340 IU

7%

Vitamin C (nga Acid Ascorbic dhe Palmitat Ascorbili) 

500 mg

833%

Vitamin E (nga d-alpha Tokoferil Sucinati)

150 IU

500%

DMAE (nga Dimetilaminoetanol Bitartrati)

100 mg

*

Acid Alfa Lipoik

100 mg

*

Ekstrakt nga gjethe caji jeshil (Camellia sinensis)

100 mg

*

Ekstrakt nga farat e rrushit (Vitis vinifera)

50 mg

*

L-Karnozinë (β-alanyl-L-histidinë)

50 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë. Përmban sojë

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.