Glutathione Skin Brightener with Ceramosides Veg

4 570 Lekë
Formule e pasur me Glutation dhe Fitoceramide e cila ushqen lekuren nga brenda dhe ruan nivelin e hidratimit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Ruan nivelet e hidratimit të lëkurës
  • Për lëkurë më rinore dhe të tonifikuar

NOW® Solutions Glutathione Skin Brightener™ kombinon dy përbërës klinik të cilët ushqejnë lëkurën nga brenda duke i dhënë shkëlqim dhe shëndet. I pari, Glutationi, ruan pigmetin e lëkurës, hidratimin dhe elasticitetin. Ceramosidet, një ekstrakt bimor shumë i përqëndruar me fitoceramide, hidratojnë lëkurën nga brënda duke ruajtur pamjen rinore të saj.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Glutation (Formë e reduktuar)

250 mg

*

Kompleks me Fitoceramide (Ceramosides®) (nga ekstrakti i grurit) (Triticum spp.)

30 mg

*

Përbërës tjerë: miell orizi, hipromelozë (kapsule celuloze), mikrokristalinë celuloze, acid stearik (origjinë bimore), dioksid silikoni)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.