Hair, Skin and Nails Capsules

4 150 Lekë
Formule e pasur me nutrient perfshire dhe Cynatine (keratine e tretshme) e cila miremban lekuren, floket dhe thonjte.
  • Cynatine® klinikisht e testuar
  • Për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm

NOW® Solutions Clinically Advanced Hair, Skin & Nails është formuluar me Cynatine® HNS, nje formë e patentuar keratine të tretshme e cila mirëmban flokët dhe thonjtë. Cynatine® HNS gjithashtu ndihmon në ruajtjen e elasticitetit dhe hidratimit të lëkurës, si dhe lufton shenjat e moshës si pasojë e radikaleve të lira. Produkti gjithashtu përmban nutrientë esencialë për shëndetin dhe mirëqenien e lëkurës, flokëve dhe thonjve.

Përdorimi: 3 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin A (si 100% Beta-karroten)

5,000 IU

100%

Vitamin C (si Acid Askorbik)

60 mg

100%

Vitamin E (si d-alfa Tokoferil Sucinati)

30 IU

100%

Tiamin (Vitamin B1) (nga HCl Tiaminës)

10 mg

667%

Riboflavinë (Vitaminë B2)

10 mg

588%

Niacinë (Vitaminë B3) (si Niacinamide)

18 mg

90%

Vitaminë B6 (nga HCl Piridoksine)

2 mg

100%

Acid Folik

400 mcg

100%

Vitamin B12 (si Metilkobalamin)

100 mcg

1667%

Biotinë 

300 mcg

100%

Acid Pantotenik (nga Pantotenati kalciumit)

14 mg

140%

Zink (nga Bisglicenati Zinkut) (TRAACS®)

15 mg

100%

Bakër (nga Bisglicenati Bakrit) (TRAACS®)

2 mg

100%

Cynatine® HNS (Keratinë e treshme)

500 mg

*

MSM (Metilsulfonilmetane)

500 mg

*

Xhelatin nga mishi lopës

200 mg

*

L-Proline

100 mg

*

Equisetum arvense

100 mg

*

Acid Hialuronik

50 mg

*

Koline (nga Bitartrati Kolinës) 

25 mg

*

Inositol

25 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsulë), Palmitat Askorbili dhe Silicë. Vitamin E nga soja.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.