Brain Elevate Veg Capsules

2 900 Lekë
Formule e pasur me nutrient thelbesor per trurin te cilet ushqejne dhe mirembajne funksionet konjitive.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Me Ginkgo Biloba, RoseOx® and Fosfatidil Serine
  • Lufton radikalet e lira dhe përmban nutrient për neuronet

NOW® Brain Elevate™ është formuluar shkencërisht për mirëmbajtjen e funksioneve cerebrale. Formula përmban Ginkgo Biloba, RoseOx® të njohura për vetitë e tyre kundër radikaleve të lira. Ky produkt është formuluar me Fosfatidil Serine, L-Glutaminë dhe Kolinë të njohur si nutrient thelbësor për trurin.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1 deri 2 herë në ditë.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Ekstrakt nga gjethe Ginkgo biloba (min. 24% Ginkgoflavonglikoside dhe 6% Ginkgolide)

60 mg

*

RoseOx® ektrakt nga gjethe Rosmarinus officinalis (min. 6% Acid Karnosik)

25 mg

*

Fosfatidil Serine

15 mg

*

Kompleks Huperzine (Huperzia serrata)

25 mcg

*

L-Glutaminë (Formë e lirë)

125 mg

*

Ekstrakt nga gjethe Centella asiatica (4:1 Extract)

125 mg

*

Kolinë (nga Bitartrati kolinës)

50 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë (kapsulë), miell orizi, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Silicë. Përmban sojë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BRISI TIRANETIRANE0692524320
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.