Elderberry & Zinc Lozenges

1 170 Lekë
Formule e pasur me zink, vitamine C dhe ekstrakte bimore e cila nxit dhe permireson sistemin imunitar.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Nxit funksionet për një sistem imunitar të shëndetshëm
  • Ndihmon në ndryshimet sezonale

NOW® Elderberry & Zinc është një formulë e përqëndruar me zink dhe vitaminë C. Zinku është mineral esencial për mirëmbajtjen e sistemit imunitar. Echinacea, Propolis dhe Ulmus Rubra janë gjithashtu pjesë e kësaj formule unike.

Përdorimi: 1 karamele 1-3 herë në ditë. Karamelja duhet të shkrihet komplet në gojë pastaj të gëlltitet.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

10

 *

Totali Karbohidrateve

3 g

1%*

Sheqerna

< 1 g

*

 Sorbitol

2 g

*

Vitamin C (si Acid  askorbik dhe nga Askorbat natriumi)

150 mg

250%

Zink (nga glukonati I  zinkut)

12 mg

80%

Koncentrat Elderberry (nga fruti Sambucus nigra)

100 mg

*

Rrënje Echinacea purpurea

25 mg

*

Propolis

25 mg

*

Slippery Elm Bark (Ulmus rubra)

25 mg

*

Përbërës tjerë: Fruktozë, celulozë (kapsulë) acid stearik (origjinë bimore) dhe stearat magnezi (origjinë bimore) silic, shije natyrale mjedre

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.