Apaxil Crema Opacizzante Viso

3 340 Lekë
Formule inovative e cila permban nje nenprodukt te misrit, i cili perthith yndyren e tepert dhe djersen e prodhuar nga lekura, duke e lene ate te thate, te paster dhe te bute per gjate gjithe dites.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9779

Fytyra eshte nje zone ne te cilen djersitja e shtuar kthehet ne nje problem shume shqetesues.

Ushqimet, nxehtesia, aktiviteti fizik, zemerimi, ankthi dhe situata te tjera stresuese mund te jene shkaktare te djersitjes se shtuar. Shkelqimi dhe djersitja e krijuar ne fytyre ne zonen T shkakton nje ndjesi sikleti per personat qe e vuajne. Gjithashtu, djersitja e shtuar pengon ne fiksimin e make up-it.

Per te ndihmuar ne zgjidhjen e ketij problemi te pakendshem Apaxil ka krijuar kremin e fytyres Apaxil Crema Opacizzante Viso.

Formula e tij inovative permban nje nenprodukt te misrit, i cili perthith yndyren e tepert dhe djersen e prodhuar nga lekura, duke e lene ate te thate, te paster dhe te bute per gjate gjithe dites.

Kremi i fytyres Apaxil eshte i pershtatshem jo vetem kunder djersitjes se shtuar, por edhe cdo papasterie tjeter ne lekure.

Kjo eshte arsyeja pse eshte mjaft i kerkuar nga adoleshentet per te luftuar pucrrat e moshes, si dhe nga femrat duke e perdorur ate si nje baze ideale per make up-in.

Apaxil Crema Opacizzante Viso prezanton nje gjenerate te re te kremerave te fytyres.

Perdorimi: Kremi nuk duhet te masazhohet ne lekure, por duhet te tamponohet lehtesisht me mollezat e gishterinjve derisa te perthithet plotesisht. Per te riaktivizuar efektin kunder shkelqimit gjate dites, mjafton te tampononi fytyren me mollezat e gishterinjve, pa qene nevoja per te aplikuar serisht kremin.

Paketimi: 50 ml

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveApaxil
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.