Probiotic-10 25 Billion Veg Capsules

2 600 Lekë
Formule me 10 shtame probiotike te vleresuara klinikisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje

NOW® Probiotic-10™ ofron një spektër të gjërë dhe të balancuar të organizmave të gjallë të cilët njihen si shtame probiotike që i rezistojnë aciditetit dhe që kolonizojnë sistemin gastrointestinal. Bakteret probiotike janë jetësore për digjestimin, ato ndihmojnë në integritetin, lëvizshmërinë dhe detoksifikimin intestinal. Pas hapjes mbajeni në frigorifer që të ruajë efikasitetin dhe fuqinë.

Përdorimi: 1 kapsulë 1 ose 2 herë në ditë ndërmjet vakteve ose me stomakun bosh.

Paketimi: 30 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Lactobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium breve (Bb-03), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Streptococcus thermophilus (St-21), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus salivarius (Ls-33), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Bifidobacterium longum (BI-05)

130 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë mikrokristaline, hipromelozë (kapsulë celuloze), FOS (Frutooligosaharide), Palmitat Askorbili dhe Dioksid Silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571, 0696561909
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.