Vitamin A & D 10,000/400 IU Softgels

890 Lekë
Formule me vitamine A 10,000 IU dhe vitamine D 400 IU.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve
  • E nevojshme për mirëmbajtjen e syve

Vitamina A është thelbësore për mirëmbajtjen e shëndetshme të indit epitelial, i cili gjendet tek sytë, lëkura, sistemi respirator, gastrointestinal dhe trakti urinar. Vitamina D promovon përthithjen e kalciumit dhe e transporton atë tek kockat.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë gjatë një vakti

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin A (si Palmitat Retinili)

10000 IU

200%

Vitamin D-3 (si kolekalciferol) (nga Lanolina)

400 IU

100%

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë), Vaj ulliri ekstra i virgjër. Pa sheqer.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
FARMACI MARSIDA SHShkoder
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
Farmaci ANZATirane ,Rr 3 Deshmoret(perballe Amerikan 3)0676071981
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI ILIRTirane0672018278
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.