Skin Youth Formula

€29.97
Formule per lekure rinore.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1861

Vitalizon lekuren kerkuese

Perthithet menjehere

Ka efekt mat

Pakeson njollat

Ideal si baze make-up-i

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes dhe mbremje.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Sistemi i rigjenerimit te lipideve (RSL)

Ekstrakte orizi

Acid hialuronik

Mendafshi Japonez

Izomerati i sakaridit

ISIS

Vitamine E

Puder poliamide

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes dhe mbremje.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.