Liver Caps Capsules

2 950 Lekë
Formule per melcine e cila permban kualitetin me te mire te melcive te lopeve argjentinase, Eleuthero dhe Silybum marianum.
Disponibiliteti: Ne gjendje
 • Me Silybum marianum dhe Eleuthero
 • Kapsulat për mëlcinë nga NOW® kombinojnë kualitetin më të mirë të mëlcive të bëra pluhur nga lopë Argjentinase, rrënjën e Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) dhe ekstrakte të Silybum Marianum për një funksion sa më të shëndetshëm të mëlcisë. Pluhuri nga mëlcia e lopëve është pa hormone dhe shtesa të tjera të panevojshme.

  Përdorimi: 2 kapsula cdo ditë

  Paketimi: 100 kapsula

  Përmbajtja

  Sasia për dozim:

  Sasia % vlerës ditore

  Mëlci lope e bërë pluhur

  1 g

  *

  Rrënjë Eleuthero Organike (Eleutherococcus senticosus)

  100 mg

  *

  Ekstrakt  nga Fruti/Fara Silybum Marianum
  (I standartizuar në min. 80 mg Silimarin Flavonoide - të barazvlefshme me 80%)

  100 mg

  *

  Përbërës tjerë: Xhelatinë, acid stearik (origjinë bimore), silic.

   Produkti gjendet ne keto farmaci: 
  FARMACI TEASTirane0682198516
  Farmaci JAKO-SHSHKODER0694899999 / 0692274224
  BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
  FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
  FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
  Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
  FARMACI ENTELA FRFier0696585091
  Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.