NAC 600 mg Veg Capsules

2 650 Lekë
Formule per mirembajtjen e shendetit qelizor.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Me Selen dhe Molibden

N-acetilcisteina është një aminoacid jo-esencial që përmban squfur i cili vepron si katalizator në formimin e lidhjeve proteinike dhe është i nevojshëm për formimin e glutationit. Molibdeni dhe Seleni janë minerale esenciale që lehtësojnë prodhimin e disa enzimave shumë të rëndësishme.

Përdorimi: 1 kapsulë 2 herë në ditë.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Selen (nga L-Selenmetionin)

25 mcg

45%

Molibden (nga Molibdat natriumi)

50 mcg

111%

N-Acetyl Cysteine (NAC)

600 mg

*

Përbërës tjerë: Hipromelozë, acid stearik (origjinë bimore) dhe acid citrik.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI ORIENTirane0692054446
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.