Hair, Skin & Nails, Vegan Veg Capsules

3 170 Lekë
Formule vegane e cila permban nutrient esencial per lekuren, floket dhe thonjte.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
  • Me 5000 mcg Biotinë

NOW® Solutions Vegan Hair, Skin & Nails punon në nivel qelizor për të promovuar bukurinë nga brenda. Kjo formulë totalisht vegane i jep trupit nutrientët strukturor esencial si aminoacidet, mineralet, kolagjenin dhe keratinën. Formula përmban antioksidant si vitamina C dhe E të cilat mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira, gjithashtu dhe biotinë dhe acid hialuronik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 90 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin C (si Acid Askorbik)

90 mg

150%

L-Lysinë

200 mg

*

Vitamin E (si d-alfa Tokoferol nga vaji i lulediellit) (Sunvitol® E500)

30 IU

100%

Acid Hialuronik (nga Hialuronat natriumi)

50 mg

*

Biotin

5 mg

1667%

L-Prolinë

200 mg

*

Zink (nga Bisglicenati Zinkut)

8 mg

53%

Equisetum arvense

100 mg

*

Bakër (nga Bisglicenati Bakrit)

1 mg

50%

MSM (Metilsulfonilmetan)

200 mg

*

Manganez

2 mg

100%

L-Cisteinë

250 mg

*

Përbërës tjerë: Hipromelozë (celulozë), Acid stearik (origjinë bimore) dioksid silikoni.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.