DEFENCE COLOR LUMINIZER

2 300 Lekë
Formulim kremoz, i bute i cili mbulon rrathet e zinj poshte syve dhe minimizon imperfeksionet e lekures. I disponueshem ne 3 ngjyra: 101 porcelane ,102 Creme ,103 Caramel.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10063

Permban:

Acid Hialuronik: Efekt hidratues.

Agjent teksturizues: I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Faktore shkelqyes (Glow): Nje grup i veçante me antioxidante dhe qetesues.

Perdorimi: Shtypni butonin ne fund te produktit dhe aplikojeni me furce poshte syve sipas nevojes.

Paketimi: 2 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.