DEFENCE COLOR LUMINIZER

2 300 Lekë
Formulim kremoz, i bute i cili mbulon rrathet e zinj poshte syve dhe minimizon imperfeksionet e lekures. I disponueshem ne 3 ngjyra: 101 porcelane ,102 Creme ,103 Caramel.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10063

Permban:

Acid Hialuronik: Efekt hidratues.

Agjent teksturizues: I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

Faktore shkelqyes (Glow): Nje grup i veçante me antioxidante dhe qetesues.

Perdorimi: Shtypni butonin ne fund te produktit dhe aplikojeni me furce poshte syve sipas nevojes.

Paketimi: 2 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
Farmaci Kasa_DRDurres0693571843
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.