Berry Full Shampoo

1 330 Lekë
Formulim unik herbal i cili pastron floket dhe ne te njejten kohe shperndan nutrientet si biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate te Algave tek skalpi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Për flokë të hollë dhe pa jetë që kanë nevojë për volum dhe shkëlqim.
  • pH i balancuar; Pa SLS dhe Paraben

Berry Full™ Shampoo është një formulim unik herbal i cili pastron flokët dhe në të njëjtën kohë shpërndan nutrientët si biotina, Pantenoli, Rozmarina dhe ekstrate të Algave tek skalpi për flokë më të fortë, më të shëndetshëm, më me volum dhe shkëlqim.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1 minutë dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI BABAMUSTADurres
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.