DEFENCE COLOR BLUSHER BLUSH

2 050 Lekë
Furce e krijuar posacerisht per te sfumuar mollezat. Forma e rrumbullakosur speciale dhe gjatesia lejon qe te perhapet produkti ashtu sic duhet ne lekure.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2805

Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.

                                                                                           

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.