DEFENCE COLOR EYEBUKI BRUSH

1 150 Lekë
Furce per perhapjen e toneve te syve, lapsit te syrit dhe korrektorit ne menyre te njetrajtshme. Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.
Availability: In stock
SKU: 2807
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Products specifications
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.