DEFENCE COLOR EYE BRUSH

€10.94
Furce per perhapjen e toneve te syve ne menyre graduale dhe precize. Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2808
Furce per perhapjen e toneve te syve ne menyre graduale dhe precize. Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.