Garcinia Cambogia

1 990 Lekë
Garcinia Cambogia eshte nje frut nga juglindja e azise e perdorur tradicionalisht nga kuzhina indonesiane ne pjatat e te varferve per te mposhtur ndjesine e urise.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Garcinia Cambogia vepron në tre mënyra të ndryshme për humbjen e peshës dhe kontrollin e saj. Ajo vepron direkt tek metabolizimi i sheqernave duke mos i lejuar ato të transformohen në yndyrna, kontrollon ndjesinë e urisë dhe redukton në nivel intestinal përthithjen e karbohidrateve. Përvec këtyre, stimulon metabolizmin energjitik të organizmit, duke nxitur qelizat për të djegur një sasi më të lartë kalorish.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë, 30 minuta para vaktit kryesor.

Paketimi: 60 tableta x 1080 mg

Garcinia Cambogia

2000 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, ëmbëlsues, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI EMATirane0684054733
FARMACI RISTOTirane0695758202
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
Farmaci EnxhiTirane Blv Bajram Curri Pll Jon 2000 kt 1
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI NIKOTirane
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
Farmaci SensiBluRr. Elbasanit Pall. NR2 Prane Postes Tirane0692626910
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.