Burro di Karite al Te Bianco

€14.82
Gjalp Shea 100% i paster i parfumuar me arome te kendshme caji te bardhe.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2962

I pershtatshem per trajtimin e lekurave te thata dhe shume te thata, qe skuqen dhe krijojne kallo. Mund te perdoret edhe ne shtatezani. Ka veti hidratuese, ushqyese, zbutese dhe antirrudhe. Rekomandohet te perdoret edhe nga personat qe vuajne nga psoriaza, vecanerisht per ekstremitetet si, brryli dhe thembrat.

Perdorimi: E vendosim ne pellemben e dores derisa ajo te shkrije permes temperatures se trupit dhe me pas e aplikojme ne lekure.  Ideal per tu perdorur ne kombinim me vajra te tjere vegjetal.

Paketimi: 50 ml

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.