Cocoa Butter with Jojoba Oil

1 780 Lekë
Gjalpe kakao me vaj jojoba.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Ky produkt kombinon 75% gjalpë kakao me 25% vaj jojoba në formën ë tyre më të pastër. Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.

Përbërësit: 75% gjalpë kakao me 25% vaj jojoba

Paketimi: 192 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HELGATirane0693918288
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI INEATirane
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI XHENITirane
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.