Vegetable Glycerin

€13.77
Glicerine bimore 100 e paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11761

Për përdorime të ndryshme si përgatitje galenike, kozmetike etj.

Hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë

Nuk oksidohet lehtesisht dhe ka jetëgjatësi.

Produkt natyral i derivuar nga vaji Jo-GMO i palmës, farave të rrushit dhe kokosit.

Përdorimi: Përdoreni sipas nevojës. Për hidratim lëkure, përgatitje të ndryshme ose masazh.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
Specifikime
Sipas Linjave NOW

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Castor Oil
€14.34
Picture of Avocado Oil
€20.98
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.