Glutathione 250 mg Veg Capsules

3 850 Lekë
Glutation 250 mg i cili ofron suport detoksifikues dhe mbrojtje nga radikalet e lira.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Formë aktive e reduktuar me përthithje optimale (GSSG)
  • Suport detoksifikues
  • Mbrojtje nga radikalet e lira

Glutationi është një molekulë e vogël peptide e përbërë nga 3 aminoacide: Cisteinë, Acid Glutamik dhe Glicinë. Glutationi prodhohet në mëlci dhe përfshihet në shumë funksione biologjike si metabolizimi i toksinave, funksioni i sistemit imunitar, mbrojtja ndaj dëmeve oksidative të qelizave dhe riciklimi i vitamës E dhe C.
Ky produkt përmban Glutation në formë aktive të reduktuar për përthithje optimale.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë, mundësisht me stomakun bosh.

Paketimi: 60 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Setria™ Glutation (Formë e reduktuar)

250 mg

*

Përbërës tjerë: Miell orizi, polisaharide bimore (kapsulë) stearat magnezi (me origjinë bimore) dhe silic.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI FLORITirane
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.