REPLACEABLE BASES CRUTCH&STICK (Goma patericash)

1 850 Lekë
Gome per paterica dhe bastun. Parandalon rreshqitjet dhe siguron kontakt maksimal me dyshemene.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2984
Paketimi: Kuti me 10 cope
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas Linjave FDI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.