Hand Trainer

850 Lekë
Gome per ushtrim dore. E majte dhe e djathte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1316
Gome per ushtrim dore. E majte dhe e djathte.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas LinjaveJohn
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.