PROXERA BODY EMULSION 200 ml

1 650 Lekë
Hidraton dhe mbron lekuren e thate dhe kserotike te trupit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9963

Krem trupi ne trajte emulsioni i pershtatshem per perdorim te perditshem. Ushqen lekuren e thate dhe trajton lekurat kserotike. Siguron hidratim afatshkurter dhe afatgjate te lekures. Perthithet menjehere duke e lene lekuren te bute e te lemuar. 

Permban:

Struktura e lengshme-kristalore: Perserit organizimin lipidik intraqelizor ne lekure. Ruan rezervat e ujit ne lekure dhe siguron hidratim afatshkurter dhe afatgjate, duke promovuar homeostazen.

Trigliceride dhe vajra me afinitet te larte per lekuren: Rindertojne shtresen lipidike ne siperfaqen e lekures. Kane veti mbrojtese, ushqyese dhe zbutese, c’ka e ben produktin ideal per lekurat e ndjeshme dhe te irrituara.

Glicerine dhe glikole: Ndihmojne ne ruajtjen e hidratimit te duhur te lekures, madje edhe ne kushte te pafavorshme mjedisore.

Perdorimi: Pas pastrimit te lekures, aplikojeni ne zonat qe kerkojne trajtim dhe masazhojeni butesisht derisa te perthithet plotesisht. Perseriteni aplikimin disa here ne dite nese eshte e nevojshme.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci SHEHU (Besarije Shehu)Tirane Rruga Kastriotet pll 19 shk 1 ap 10694096294
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ARMIR FARMA 2Tirane Rruga Barrikadave0694250110
FARMACI ISI Farma TIRANEPrane Astirit TIRANE693920040 ,0696121711
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.