FERKELAN CHELATING HYDROGEL

2 450 Lekë
Hidroxhel i cili parandalon hiperpigmetimin nga hemosiderina pas skleroterapise, nderhyrjeve kirurgjikale, nderhyrjeve te mjekesise estetike si laser, peeling kimik, filler etj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2328

Permban: EDTA, glicine, acidi lipoik, fosfati i vitamines C, inositol, pantenol, etoksidiglikoli.

Eksipientet: Agjent xhelues, uje te dejonizuar dhe te filtruar. Permban konservues (sorbat kaliumi dhe benzoat natriumi).

Perdorimi: Perdoreni sipas rekomandimit te mjekut apo farmacistit tuaj.

Paketimi: 15  ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FLORITirane
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.