• Day Care+PCM –Complex

  0 out of 5

  Kremi   i  kujdesit   ditor   + PCM   Complex. Krem   për   mbrojtje  të   përditshme   me  përmbajtje  veçanërisht  delikate  për   të  pasur  lëkurë   të   re  dhe   të  freskët. Ekstrati   i  perlave  të  holla  është   prodhuar  duke  u   mbështetur   në   një   formulë  kineze. Ky   ekstrakt    është   përdorur   në   një    medikament  kinez  për   rigjenerimin  e  trupit   dhe   lëkurës  për   qindra  vite. I  pasur    në   minerale  dhe  aminoacide,është   ideal  për   pastrimin   e  shtresës   së   sipërme   të   lëkurës. Me   PCM-Complex,  vaj   mangoje , Kombucha, acetate   të   vitaminës  E  plus   pigmente  të  arit   dhe  argjendit.

 • Luxury Cleanser

  0 out of 5

  Pastruesi Luksoz. Sistemi   pastrues  nga  Dr.Roland Sacher  është  unik  në  këtë   formë. Është   shum   i  butë  dhe  sistematikisht   përpunon  sipërfaqen  e  lëkurës. Përmban  pudër  pastruese   për  përdorim  të   përditshëm  dhe  4 porcione  nga   pudra  eksfoliuese  për  pastrim  intensiv  një  herë  në   javë.

 • PCM MASK – Dr. Roland Sacher

  0 out of 5

  Nje maske luksose me ujin e perlave,havjar dhe ekstraktet magnolia.
  PCM mask:
  -permireson metabolizmin e qelizave te lekures
  -jep butesi pafund dhe ndricim te lekures
  -zbut dhe relakson konturet e fytyres
  Permban gjithashtu acid hialuronik,ekstrakt te cajit te zi.
  Maska aplikohet disa here ne jave dhe brenda 10 minutave ju do te ndjeni nje lekure magjike.